امروز : چهارشنبه 17 آذر 1400
نماد اعتماد
نسخه موبایل
نسخه اندروئید
پیوندهای مهم
تبلیغات

 

کانال تلگرام نیازمندیها و تبلیغات عرش

تبلیغات خود را در کانال تلگرام ما هم می توانید قراردهید

جدیدترین برترین ترین تصادفی
تگ رت فیلم رادیو گرافی صنعتی aa-400 nif فیلم رادیو گرافی صنعتی mx-125 nif فیلم رادیو گرافی صنعتی aa-400 pb فیلم رادیو گرافی صنعتی mx-125 pb فیلم رادیو گرافی صنعتی aa-400 nif فیلم رادیو گرافی صنعتی mx-125 nif فیلم رادیو گرافی صنعتی aa-400 pb فیلم رادیو گرافی صنعتیmx-125 pb مانومتر تسکام، رگلاتور تسکام تور کربلا و نجف هوایی ویژه دی 1400 فروش انواع بخاری برقی فالوور اینستاگرام هر کا 5500 | ادمینی پیج اینستاگرام و کانال تلگرام بند لنیارد بلندگو هورن مدل s1543 تولید کننده درب و پنجره upvcو آلمینیوم کنتاکتور خازنی زیمنس منشا کائولن فولاد 3355-میلگرد 3355-تسمه 3355-فولاد تندبر 3355 تگ رت هشداردهنده مانومتر کسولد، رگلاتور کسولد ریموت آلارم دو چراغ زتا ZT-LE2 بند لنیارد فروشگاه آموزش بوکس و ام ام ای اسپری Penetrant برند BYCOTEST RP20 اسپری کلینر برند BYCOTEST C5 اسپری Developer برند BYCOTEST D30A اسپری تست مایع نافذبایکوتست PT اسپری white ذرات مغناطیسی برند ام ار شیمی مدل MR 72 اسپری INK ذرات مغناطیسی برند ام ار شیمی مدل MR 76S
( توشه نگهدار )coat hanger جالباسی سرویس بهداشتی ( توشه نگهدار ) دستگاه واکسر تمام اتوماتيك ليست قيمت کليد محافظ جان لگراند کليد اتوماتيک لگراند LEGRAND طراح و سازنده ماشين آلات خطوط توليد صنايع غذايي و بسته بندي تکمیل فرم های سایت بهین یاب وزارت صنایع (جواز تاسیس, ...) خط کامل حبوبات کليد چنج اور سکومک قيمت کليد اتوماتيک 160 امپر اشنايدرNSX160 ليست قيمت کليد اتوماتيک کمپکت مولرMOLLER تايمر بادي اشنايدر تله مکانيک قيمت کليد اتوماتيک 160 امپر اشنايدرNSX160 نمايندگي سکومکsocomec صندلی نماز، میز نماز مهندسین مشاور تهیه کننده طرح توجیهی بانک صنعت و معدن اجرای سقف شیبدار-پوشش سوله-خرپا-اجرای شیروانی-اجرای آردواز-نماولمبه فلزی-پوشش سقفهای شیبدار-تعمیرات-09121431941 ليست قيمت کنتاکتور مولر MOLLER میز نور مهندسی با پايه قايقي کليد دو طرفه تلرگانtelergon بوبين کنتاکتور زيمنس در تيپ هاي 3TA-3TB- 3TF -3RT و غيره تخته وایت برد قيمت کليد اتوماتيک 250 امپر اشنايدرNSX250 قيمت کليد اتوماتيک 100 امپر اشنايدرNSX100 قیمت فیوز مینیاتوری اشنایدر شستي استاپ استارت اشنايدر صندلی نماز شیر فشاری صابون مایع دستگاه تفت و بو دادن پسته و تخمه مدل SSN2004X قيمت کنتاکتور تله مکانيک و بي متال تله
فروش عمده كارتن و پاكت پستي حمل جابجایی تخلیه و بارگیری با جرثقیل 5 تن آمبولانس فوت برخصوصی در ارومیه فروش انواع سیم رانژه(Y – YV) در تهران بازرگانی تالی الکتریک توزیع کننده ملزومات برق و الکترونیک صنعتی تولید کننده مصنوعات فلزی{رابیتس در وزنها و ستونهای مختلف ,توری حصاری, کابل برق ۲۵+۵۰×۳ آلومینیومی در تهران ضدآب کننده و ضدکثیفی دائمی نمای سیمان شسته نانو کسری اجرا و طراحی پارک آبی سهند فا دستگاه بسته بندی شوکورول (مسائلی ) پخش گیت فروشگاهی لیبل 4*4 مخصوص مواد لبنی تعمیر وفروش نمایشگر GAMMA 07 فروش لوازم یدکی و آفرودی خودرو های دودیفرانسیل و آفرودی پیچ نوک مته ای وشیروانی بکسی چهارسو آموزش آنلاین شطرنج فروش اسپری پوشش آبگریز مخصوص شیشه دنیای فن ایران تولید وپخش هواکشهای صنعتی تولید انواع نایلون چاپی و فروشگاهی فروش تخصصی سیم های لخت (سیم های مسی نرم /سخت بدون عایق ) در تهران دستگاه بسته بندی ظرف ادرار چاپ ۵۰۰ عدد کارت ویزیت لمینت براق چاپخانه آنلاین اوج هنر اصفهان سورس یابی و خرید کالا مستقیم از چین (واردات تخصصی) فروش سیمها برای سیم کشی نصب ثابت در تهران نمایندگی فروش انواع اسانسور در ساری و مازندران ADV200 تولید کننده انواع پشتی و متکا خلیجی تشک مسافرتی و بالشت های لوله ای سردخانه سیار اردبیل دستگاه دربند قوطی فلزی نانو مستربچ سفید
لینک های ویژه

تبليغ گروه تلگرامي درعرش تبلیغ سایت در عرش کاغذ A4 با کیفیت توشه نگهدار جالباسی سرویس بهداشتی محل_تبلیغ_شما تبلیغ
قبول پیام تسلیت تبلیغ آگهی شما در تلگرام محل تبلیغ شما
صفحه اصلیکامپیوترخدمات شبکه

انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

:: انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
مشخصات آگهی
خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه عرفان، پلاک ۱۷، واحد ۲
021-88551460-88551873 - فکس : 021-88854083
oxintelecom@gmail.com
اکسین تلکام
تهران > تهران
ثبت : شنبه 18 بهمن 1393 | انقضاء : چهارشنبه 22 دي 1400
انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
آدرس: خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه عرفان، پلاک ۱۷، واحد ۲
تلفن: 021-88551460-88551873 - فکس : 021-88854083
ارسال آگهی فوق به دوستان
ارسال به ایمیل ارسال به تلگرام
ثبت امتیاز
انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
امتیاز : 3 , تعداد رای : 1
ارسال پیام
تماس با آگهی‌دهنده ( اکسین تلکام )
در مورد: انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
نام شما
تلفن شما
پیام شما


جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.
بازدید : 2328
آگهی های مرتبط
عسل چت عسل چت
عسل چت|چت|چت روم|چتروم|چت فارسی|نازچت|باران چت|چت شلوغ چت عسل|چت روم فارسی|چتروم فارسی|چت رم عسل|چتروم عسل ...
بروز رسانی : 1400/9/8 
اینترنت وایرلس شهرک صنعتی شمس اباد اینترنت وایرلس شهرک صنعتی شمس اباد
راه اندازی فوری کمتر از یک روز اینترنت بیسیم ا ینترنت وایرلس درکلیه شهرک های صنعتی استان تهران والبرز ایجاد ارتباط پوینت تو پوینت ptp و سرویس پوینت تو مولتی پوینت ptmp ایپی ثابت واستاتیک اینترنت وایرلس تا 60 مگا بیت سرعت در ...
بروز رسانی : 1400/8/2 
پچ پنل و باکس فیبر نوری اکسین پچ پنل و باکس فیبر نوری اکسین
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) وارد کننده و تولید کننده انواع پچ پنل فیبر نوری و باکس فیبر نوری می باشد. پچ پنل ها از لحاظ محیط استفاده به دو نوع indoor و outdoor تقسیم می شوند که نوع outdoor آن باید ضد آب باشد. همچنین پچ پنل ها ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
گارانتی و پشتیبانی گارانتی و پشتیبانی
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) با استفاده از کارشناسان و توانایی های خود در داخل و خارج از کشور، بصورت پیوسته و مستمر از مشتریان خود پشتیبانی می نماید. - برخورداری از کلیه ی تجهیزات خدمات پس از فروش - پاسخگویی 24 ساعته - ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
اجرای پروژه های مبتنی بر فیبر نوری اجرای پروژه های مبتنی بر فیبر نوری
شركت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) آماده ی ارائه ی خدمات فیبر نوری در سراسر کشور و خاور میانه مطابق با آخرین استانداردهای جهانی و بوسیله ی دستگاه های به روز دنیا. بخشی از خدمات اکسین تلکام شامل موارد زیر می شود: - طراحی ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) برگزار کننده ی دوره های آموزشی مباحث تخصصی فیبر نوری می باشد. امروزه با در نظر گرفتن لزوم وجود فناوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان ها به دنبال یافتن مزیت‌های رقابتی در چگونگی سرمایه ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
انواع تجهیزات فیبر نوری انواع تجهیزات فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع تجهیزات فیبر نوری شامل پچ پنل و باکس فیبر نوری (FO Patch Panel & Box)، مفصل (Closure)، فایبر لاک (Fiber Lock)، چسب تسا (Tesa Tape)، استریپر فیبر نوری (FO Stripper)، کریمپ حرارتی (Heat Crimp)، کریمپ فلزی ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری (OTDR & POWER METER)، قلم فیبر نوری (VFL)، منبع نوری (light source)، و OMK، E1 TESTER، PDH SDH ANALYZER، FIBER DETECTOR، PROTOCOL ANALYZER، Talk Set می باشد. قلم نوری فیبر نوری ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
کابل فیبر نوری اکسین OXIN، شهید قندی و نگزنس Nexans کابل فیبر نوری اکسین OXIN، شهید قندی و نگزنس Nexans
شركت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع کابل فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود، مهار دار هوایی، خشک و ژله فیلد خاکی و کانالی، ایندور و اوت دور، تاید بافر و لوز تیوب، مقاوم در برابر حریق و استیل آرمورد دبل ژاکت ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا و سومیتو دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا و سومیتو
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو و کلیه ی متعلقات مربوطه می باشد. گارانتی: 1 سال خدمات پس از فروش: 7 سال دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا 70S دستگاه ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
1 2 3 4 5
آگهی های ویژه خدمات شبکه
عسل چت عسل چت
عسل چت|چت|چت روم|چتروم|چت فارسی|نازچت|باران چت|چت شلوغ چت عسل|چت روم فارسی|چتروم فارسی|چت رم عسل|چتروم عسل ...
بروز رسانی : 1400/9/8 
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا و سومیتو دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا و سومیتو
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو و کلیه ی متعلقات مربوطه می باشد. گارانتی: 1 سال خدمات پس ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)
معرفی شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) فعالیت های شرکت اکسین تلکام عمدتاً بر اساس چهار محور تولید تجهیزات مخابراتی، آموزش، بازرگانی و اجرا طراحی گردیده است که ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
کابل فیبر نوری اکسین OXIN، شهید قندی و نگزنس Nexans کابل فیبر نوری اکسین OXIN، شهید قندی و نگزنس Nexans
شركت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع کابل فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود، مهار دار هوایی، خشک و ژله فیلد خاکی و کانالی، ایندور و اوت دور، تاید بافر ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری (OTDR & POWER METER)، قلم فیبر نوری (VFL)، منبع نوری (light source)، و OMK، E1 TESTER، PDH SDH ANALYZER، ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
انواع تجهیزات فیبر نوری انواع تجهیزات فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع تجهیزات فیبر نوری شامل پچ پنل و باکس فیبر نوری (FO Patch Panel & Box)، مفصل (Closure)، فایبر لاک (Fiber Lock)، چسب تسا (Tesa Tape)، استریپر ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) برگزار کننده ی دوره های آموزشی مباحث تخصصی فیبر نوری می باشد. امروزه با در نظر گرفتن لزوم وجود فناوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
اجرای پروژه های مبتنی بر فیبر نوری اجرای پروژه های مبتنی بر فیبر نوری
شركت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) آماده ی ارائه ی خدمات فیبر نوری در سراسر کشور و خاور میانه مطابق با آخرین استانداردهای جهانی و بوسیله ی دستگاه های به روز دنیا. بخشی ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
گارانتی و پشتیبانی گارانتی و پشتیبانی
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) با استفاده از کارشناسان و توانایی های خود در داخل و خارج از کشور، بصورت پیوسته و مستمر از مشتریان خود پشتیبانی می نماید. - برخورداری ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
پچ پنل و باکس فیبر نوری اکسین پچ پنل و باکس فیبر نوری اکسین
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) وارد کننده و تولید کننده انواع پچ پنل فیبر نوری و باکس فیبر نوری می باشد. پچ پنل ها از لحاظ محیط استفاده به دو نوع indoor و outdoor تقسیم ...
بروز رسانی : 1400/8/22 
محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
تبليغ گروه تلگرامي درعرش محل تبلیغ بنری درج آگهی و تبلیغات
آمارسایت
تبلیغ بازدید تاریخ
15 13,173 00/9/17
9 34,791 00/9/16
14 27,502 00/9/15
19 35,742 00/9/14
9 35,178 00/9/13
7 34,611 00/9/12
8 37,316 00/9/11
20 25,672 00/9/10
21 23,945 00/9/9
16 20,464 00/9/8