امروز : یکشنبه 30 شهريور 1399
نماد اعتماد
نسخه موبایل
نسخه اندروئید
پیوندهای مهم
تبلیغات

 

 

 

کانال تلگرام نیازمندیها و تبلیغات عرش

تبلیغات خود را در کانال تلگرام ما هم می توانید قراردهید

جدیدترین برترین ترین تصادفی
اینترنت وایرلس در شهرک صنعتی صفادشت سایبان پارکینگ، سایبان خودرو ،سایبان اداری ،سایبان خانگی، آلاچيق ساخت انیمیشن موشن گرافیک تیزر تبلیغاتی تدوین قیمت تبلیغات در گوگل | آژانس و شرکت تبلیغاتی فروش وسایل دیجیتال و پوشاک تحویل درب منزل پرداخت درب منزل تولید و عرضه انواع نایلون ،نایلکس ،کاور های لباس عریضه نویسی آنلاین تولید انواع دیگ بخار و تمامی مخازن تحت فشار تولید و فروش گرانول پلی اتیلن گرانول نوار تیپ لوله آب رسان تولید کننده انواع جعبه و دستمال کاغذی تبلیغاتی استخدام تراشکار نگهبان آهنگر سرپرست تولید کارمند مکانیک بهترین ها را با ما تجربه کنید نصب و پخش بخاری هیترگازی فن دار خانگی و صنعتی فروشگاه آنلاین دمنوش های طبیعی سلامت نیوشا دکوراسیون داخلی شیراز،کابینت در شیراز فروش عمده حلوا ارده آمبولانس خصوصی فوت بر در ارومیه و شهرستان ها خدمات جوشکاری جوان در تمام نقاط ارومیه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل درارومیه خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه در ارومیه و شهرستان ها طراحی و چاپ/لوگو/کارت ویزیت/سربرگ/تراکت/بنر تابلوبرق مونتاژه،انواع تابلوهای plc،اتوماسیون،lv تولید کننده انواع گیاهان دارویی شیمیران صنعت شریف خدمات وانت بار تلفنی جوان در ارومیه نصب و تعمیر انواع دوربین مداربسته در تمام نقاط ارومیه نصب و تعمیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی در محل شما در تمام نقاط ارومیه فروش عمده بیسکوییت "های بای" فله ای و بسته بندی دلسا دزدگیر اسمارت ضایعات آلومینیوم مس ضایعات فلزات رنگی
جالباسی سرویس بهداشتی ( توشه نگهدار ) دستگاه واکسر تمام اتوماتيك صندلی نماز، میز نماز ( توشه نگهدار )coat hanger میز نور مهندسی با پايه قايقي تخته وایت برد اجرای سقف شیبدار-پوشش سوله-خرپا-اجرای شیروانی-اجرای آردواز-نماولمبه فلزی-پوشش سقفهای شیبدار-تعمیرات-09121431941 صندلی نماز ليست قيمت کليد محافظ جان لگراند کليد اتوماتيک لگراند LEGRAND طراح و سازنده ماشين آلات خطوط توليد صنايع غذايي و بسته بندي شیر فشاری صابون مایع دستگاه تفت و بو دادن پسته و تخمه مدل SSN2004X تکمیل فرم های سایت بهین یاب وزارت صنایع (جواز تاسیس, ...) تجهیزات اداری آموزشی شیدکو وایت برد تمیز گستر نمایندگی بلبرینگ nsk , koyo كابينت آشپزخانه شهریار نصاب دیوارپوش پلکسی پنل در شهریار خط کامل حبوبات وایت برد و گرین برد درج آگهی رایگان دستگاه پولیشر دنده ای و کفشوی صندلي مديريتي مدل M703 تولیدمیز اداری ,پيشخوان وکانتردرشهرستان شهریار توشه نگهدار دست خشک کن وایت برد شارژ ایرانسل با گوشی موبایل و کدussd وایت برد
بلوک هبلکس | هبلکس – هبلکس – سیپورکس – بلوک سبک – تولید کننده بلوک هبلکس دستگاه خلال کن بادام و پسته دستگاه دربند پدالی مدل KPT M803 تخت کمجا|تختخواب کمجا|تخت تاشو|09126183871 فروش واحد 4 خوابه برج پارسیس کیش با روش های قدیمی تشخصی عیار طلا خداحافظی کنید دستگاه تونل پاستوریزاتور مدل KPT 3000 تولید کننده انواع فوم ضربه گیر سپر پراید وتیبا ضدآب کننده و ضدکثیفی دائمی نمای سیمان شسته نانو کسری بسته بندی و حمل و نقل شمال و شرق تهران نمایندگى فروش محصولات نیرو موتور صندلي دانشجويي - دانش آموزي کلیه دارندگان وسایل نقلیه، با نصب سیستم رادار محافظت از سرمایه خود را به ما بسپارید – عیار سنج طلا FGA کتیبه ام دی اف ، محراب آماده ، دیوارپوش چوبی ، محراب پیش ساخته ، گره چینی شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سفرهای جهانی ملک فروش ذغال جوش کاشکه آلمان فروش چوب نراد روسی دستگاه دربند قوطي تک هد نيمه اتومات مدل KPT 1h801 گان دستگاه پاشش رنگ پودري-لوازم يدكي رنگپاش پودري پارتیشن اداری، پارتیشن بندی شرکت دتکتور دود اعلام حریق چیست؟ ذغال خودسوز حمل و نقل یخچال داران همدان دستگاه اتوکلاو عبوری مدل KPT 3000 محافظ جان اشنايدر میز نور مهندسی با پايه قايقي خدمات حمل و نقل یخچالی تبریز تولید - چاپ و دوخت نایلون - ساک دستی - کیسه های فروشگاهی خط توليد و بسته بندي رب و پوره ميوه جات
لینک های ویژه

تبليغ گروه تلگرامي درعرش تبلیغ سایت در عرش کاغذ A4 با کیفیت توشه نگهدار جالباسی سرویس بهداشتی محل_تبلیغ_شما تبلیغ
قبول پیام تسلیت تبلیغ آگهی شما در تلگرام محل تبلیغ شما
صفحه اصلیکامپیوترخدمات شبکه

انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)

:: انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
مشخصات آگهی
تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
021-88851270 - فکس : 021-88854083
oxintelecom@gmail.com
اکسین تلکام
تهران > تهران
ثبت : شنبه 18 بهمن 1393 | انقضاء : پنج شنبه 23 خرداد 1398
ارسال آگهی فوق به دوستان
ارسال به ایمیل ارسال به تلگرام
ثبت امتیاز
انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
امتیاز : 3 , تعداد رای : 1
ارسال پیام
تماس با آگهی‌دهنده ( اکسین تلکام )
در مورد: انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
نام شما
تلفن شما
پیام شما


جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.
بازدید : 1937
آگهی های مرتبط
اجرای لینک وایرلس در سراسر کشور اجرای لینک وایرلس در سراسر کشور
***شرکت فنی مهندسی مبین رایانه**** اجرای لینک های وایرلس تا فاصله 100 کیلومتر در کشور در تمامی مناطق شهری و کوهستانی طراحی و اجرای لینک وایرلس پوینت تو پوینت ...پوینت تو مولتی پوینت ptp. ptmp اجرای دکل های مهاری تا 80 متر g35.g40.g45. اجرای ...
بروز رسانی : 1399/6/17 
اینترنت وایرلس در شهریار ملارد .صفادشت اینترنت وایرلس در شهریار ملارد .صفادشت
اینترنت وایرلس(بدون نیاز به خط تلفن) ویژه کارخانه ها،شرکت ها،سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی مزایای اینترنت وایرلس: امکان دریافت تلفن اینترنتی سرعت عالی پینگ تایم پایین آی پی استاتیک یا آی پی ثابت دریافت سرعت اینترنت ...
بروز رسانی : 1399/6/11 
1 2 3
آگهی های ویژه خدمات شبکه
اینترنت وایرلس در شهریار ملارد .صفادشت اینترنت وایرلس در شهریار ملارد .صفادشت
اینترنت وایرلس(بدون نیاز به خط تلفن) ویژه کارخانه ها،شرکت ها،سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی مزایای اینترنت وایرلس: امکان دریافت تلفن اینترنتی سرعت عالی پینگ تایم ...
بروز رسانی : 1399/6/11 
اجرای لینک وایرلس در سراسر کشور اجرای لینک وایرلس در سراسر کشور
***شرکت فنی مهندسی مبین رایانه**** اجرای لینک های وایرلس تا فاصله 100 کیلومتر در کشور در تمامی مناطق شهری و کوهستانی طراحی و اجرای لینک وایرلس پوینت تو پوینت ...پوینت تو ...
بروز رسانی : 1399/6/17 
شرکت ساویس محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
تبليغ گروه تلگرامي درعرش محل تبلیغ بنری درج آگهی و تبلیغات
آمارسایت
تبلیغ بازدید تاریخ
1 21,556 99/6/30
2 13,381 99/6/29
1 16,592 99/6/28
3 10,804 99/6/27
4 13,501 99/6/26
0 15,738 99/6/25
1 15,902 99/6/24
12 14,793 99/6/23
7 15,529 99/6/22
2 14,604 99/6/21