امروز : سه شنبه 5 ارديبهشت 1396
نماد اعتماد
پیوندهای مهم
تبلیغات

شارژ فوری سیم کارتهای اعتباری

 

کانال تلگرام نیازمندیها و تبلیغات عرش

تبلیغات خود را در کانال تلگرام ما هم می توانید قراردهید

لینک دوستان
جدیدترین برترین ترین تصادفی
فروشنده سولفات مس توزيع کننده کابل شبکه لگراند 02166101559 ارزان ترین تور های داخلی و خارجی آژانس مسافرتی فهیم گشت ارائه دهنده انواع خدمات مسافرتی وقت سفارت و مصاحبه با سفارت با فهیم گشت اخذ ویزای شینگن با راحترین روش دوغاب ترمیم رزرو هتل در سراسر جهان با صرف کم ترین هزینه تور مشهد زمینی و هوایی ارزان قیمت تور کیش مهیج با فهیم گشت بلیط ماهان ایر در آژانس مسافرتی فهیم گشت ررزو بلیط هواپیما با آژانس مسافرتی فهیم گشت هواپیمایی قطر و انجام پرواز های خارجی خرید بلیط هواپیما ,هواپیماهای مختلف تور دبی و دیدن جاذبه های دبی بهترین ایرلاین خارجی برای پرواز های خارجی تور پوکت و فیل سواری پوکت با فهیم گشت تور اروپا و رزرو هتل اروپا با فهیم گشت تور مالزی 4 شب کوالالامپور و 3 شب سنگاپور ارزان ترین تور ایرانگردی با فهیم گشت تورهای داخلی ایران با ارائه بهترین خدمات مسافرتی فروش PLC ، کنتاکتور زیمنس، درایو و سافت استارتر زیمنس نماینده زیمنس تامین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی زیمنس فروش پی ال سی زیمنس S7 و مینی PLC لوگوی زیمنس تعمیرات تخصصی قطعات اتوماسیون صنعتی زیمنس در تكنو زيمنس تكنو زيمنس نمایندگی PLC زیمنس و اتوماسیون زیمنس تكنو زيمنس ارائه کننده اتوماسیون صنعتی و فشار ضعیف زیمنس تكنو زيمنس توزیع کننده اتوماسیون صنعتی زیمنس فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی بانه سولین اسلایسر میوه با قدرت موتور 5.5 اسب (برق سه فاز) صنعتی
شیر آب چشمی وقت سفارت و مصاحبه با سفارت با فهیم گشت فروش plc زیمنس، کلید اتوماتیک و سافت استارتر زیمنس آموزش گيتار پاپ لیست قیمت کلید اتوماتیک اشنایدر فرانسه کابل لگراند فروش کابل لگراند LEGRAND تلفن تهران 88958489 کپسول لاغری ریداکتیل 15 میلی گرم 28عددی ساخت آلمان Reductil تكنو زيمنس نمایندگی زیمنس siemens آلمان در ایران 02133985330 نرم افزار حسابداری ویژه مراکز پخش دیاگ اسکانیا Scania VCI2 توشه نگهدار دیاگ کامیون ایسوزو Isuzu Tech2 -کانتکتئر مرکوتاک mercotac نمایندگی محصولات زیمنس آلمان فروش ترانس (واریابل) کپسول ترکیبی آکای اسلیمور Double Effeet Slimming Capsul Slimor + Acai کسب درآمد از اینترنت قانونی و صد در صد واقعی کارواش صنعتی، قیمت کارواش صنعتی، خرید کارواش سقف ویلایی, سقف های شیبدار, سقف شینگل, ورق دکرا, ورق پرچین, سقف های سنگریزه ای کليد چنچ اور تلرگانtelergon پوشش سقف شیبدار-پوشش سقف سوله-خرپا-اجرای سقف-سقف شیبدار-شیروانی-اردواز-طرح سفال-تعمیرات سقف-09121431941 کنترل زیمنس نمایندگی زیمنس و اتوماسیون زیمنس در تهران نرم افزار مدرسه هوشمند قطعات فومی، درزگیر فومی، فوم EVA پشت چسب دار گن وشکم بند طبی لاغری سبک و قابل شستشو waist belt/فروشگاه کیم کالا فروش لاستیک ضربه گیر کوپلینگ ورق لاستیکی ضد سایش - ورق لاستیکی ضد ضربه - ورق لاستیکی ضد حرارت - ورق لاستیکی منجید دار - ورق لاستیکی ضد روغن تابلو اعلانات سفارش کرم صاف کننده مو لولان پرایمر اپوکسی
تبلیغ سایت در عرش کاغذ A4 با کیفیت توشه نگهدار جالباسی سرویس بهداشتی محل_تبلیغ_شما تبلیغ
آگهی ویژه ثبت کنید محل تبلیغ شما پذیرش عاملیت فروش پرداخت قبوض
:: انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
مشخصات آگهی
تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیای شرقی، پ 12، واحد 8
021-88851270 - فکس : 021-88854083
oxintelecom@gmail.com
امیر علی پور
تهران > تهران
ثبت : شنبه 18 بهمن 1393 | انقضاء : جمعه 12 خرداد 1396
ارسال پیام
تماس با آگهی‌دهنده ( امیر علی پور )
در مورد: انواع رابط های فیبر نوری (پیگتیل و پچکورد)
نام شما
تلفن شما
پیام شما


جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.
بازدید : 1042
آگهی های مرتبط
توزيع کننده کابل شبکه لگراند 02166101559 توزيع کننده کابل شبکه لگراند 02166101559
بزرگترين توزيع کننده کابل هاي شبکه لگراند لگراند UTP لگراند SFTP Legrand Cable =-=-=-=-=-=-=-=-=-= قيمت همکاري کابل هاي شبکه لگراند را از ما بخواهيد لگراند اورجينال تمام مس لگراند اورجينال با ضمانت تست فلوک =-=-=-=-=-=-=-=-=-= حلقه هاي 305 متري و ...
بروز رسانی : 1396/2/3 
مرکز فروش و تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه سیسکو مرکز فروش و تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه سیسکو
شرکت مهندسی نارون شبکه بزرگترین مرکز فروش و توزیع کننده انواع تجهیزات اکتیو شبکه سیسکو CISCO خرید و فروش و تعمیر تجهیزات سیسکو نو و دست دوم سیسکو: CISCO 1841 CISCO 2811 CISCO 2821 CISCO 3845 isco878-K9 / Cisco1841 / Cisco1921/K9 / Cisco1941/K9 / Cisco2901/K9 / Cisco2811 / ...
بروز رسانی : 1396/1/7 
خرید و دانلود انواع تحقیق و مقالات دانشجویی خرید و دانلود انواع تحقیق و مقالات دانشجویی
* فروشگاه محصولات دانلودی (فایل) آموزگار * مرکز تخصصی تحقیق و مقالات دانشجویی * شامل انواع کتاب، مقاله، تحقیق، بسته های آموزشی، جزوات درسی، نمونه سؤالات، گزارش کارآموزی، طرح کارآفرینی، طرح توجیهی و ... * در قالب های مختلف ورد، ...
بروز رسانی : 1396/2/4 
فروش کابل نگزنس نماینده نگزنس  NEXANS تلفن تهران 88958489 فروش کابل نگزنس نماینده نگزنس NEXANS تلفن تهران 88958489
( آبان 95 ) کابل های نکسانس ارائه شده عبارتند از : کابل شبکه کت فایو نگزانس کابل شبکه کت سیکس نگزنس کابل شبکه کت سون نکسنس NEXANS CABLE CAT5E UTP NEXANS CABLE CAT5E SFTP NEXANS CABLE CAT6 UTP NEXANS CABLE CAT6 SFTP NEXANS CABLE CAT7 انواع کابل های دیتای شبکه و ...
بروز رسانی : 1396/1/29 
کابل لگراند فروش کابل لگراند LEGRAND تلفن تهران 88958489 کابل لگراند فروش کابل لگراند LEGRAND تلفن تهران 88958489
( آبان 95) کابل شبکه لگراند کت فایو یو تی پی کابل شبکه لگراند کت فایو فویل و شیلد کابل شبکه لگراند کت سیکس یو تی پی کابل شبکه لگراند کت سیکس فویل و شیلد LEGRAND CABLE CAT5E UTP LEGRAND CABLE CAT5E SFTP LEGRAND CABLE CAT6 UTP LEGRAND CABLE CAT6 SFTP کابل شبکه لگراند ...
بروز رسانی : 1396/1/29 
رک شبکه ایستاده  رک شبکه دیواری  تلفن : تهران 88958489 رک شبکه ایستاده رک شبکه دیواری تلفن : تهران 88958489
( آبان 95 ) تمام رک های شبکه ایستاده با متعلقات : فن رک - سینی رک – حرارت سنج رک – پاورماژول رک – نگهدارنده کابل می باشد. متعلقات رک های دیواری : فن رک – سینی رک – پاورماژول رک رک های دیواری rackعبارتند از : رک 5 یونیت ، رک 6 یونیت ...
بروز رسانی : 1396/1/29 
فروش رک ایرانی فروش رک تایوانی  تلفن : تهران 88958489 فروش رک ایرانی فروش رک تایوانی تلفن : تهران 88958489
( آبان 95 ) رک دیواری RACK : رک دیواری : رک 5 یونیت , رک 6 یونیت, رک 7 یونیت , رک 9 یونیت, رک 12 یونیت رک شبکه دیواریRACK : عمق 45 سانتی متر – عمق 60 سانتی متر رک دیواری RACK : عرض 60 سانتی متر تجهیزات و متعلقات جانبی رکهای تایوانی عبارتند از ...
بروز رسانی : 1396/1/29 
رک شبکه ایستاده  رک ارزان  رک ایرانی  تلفن : تهران 88958489 رک شبکه ایستاده رک ارزان رک ایرانی تلفن : تهران 88958489
( آبان 95 ) شرکت ارائه دهنده انواع رک های ایستاده تایوانی در طرح و اندازه و قیمت های متفاوت می باشد. رک ایستاده ارئه شده توسط شرکت ایران بلدن با متعلقات : رک ایستاده : سینی ثابت رک ایستاده RACK رک ایستاده : سینی متحرک رک ایستاده ...
بروز رسانی : 1396/1/29 
فروش رک  رک شبکه دیواری  رک ایستاده  تلفن : تهران 88951117 فروش رک رک شبکه دیواری رک ایستاده تلفن : تهران 88951117
( آبان 95 ) فروش رک (فروش+rack ) با درصد تخفیف بالا و گارانتی معتبر یکی از برنامه های اصلی شرکت است . رک دیواری رک دیواری ایرانی رک دیواری تایوانی رک دیواری :5 یونیت 6یونیت 7 یونیت و 9 یونیت رک دیواری :عرض 60 سانتی متر رک دیواری عمق ...
بروز رسانی : 1396/1/29 
فروش و تعمیرات تخصصی سیسکو فروش و تعمیرات تخصصی سیسکو
شرکت مهندسی نارون شبکه ============== خرید و فروش و تعمیر تجهیزات سیسکو نو و دست دوم بزرگترین مرکز فروش و توزیع کننده انواع تجهیزات اکتیو شبکه سیسکو CISCO سیسکو : CISCO 1841 CISCO 2811 CISCO 2821 CISCO 3845 isco878-K9 / Cisco1841 / Cisco1921/K9 / Cisco1941/K9 / Cisco2901/K9 ...
بروز رسانی : 1396/1/7 
آگهی های ویژه خدمات شبکه
پچ پنل های cat 5  و  cat6 لگراند اورجینال، پچ پنل legrand  لودد پچ پنل های cat 5 و cat6 لگراند اورجینال، پچ پنل legrand لودد
نمایندگی لگراند فرانسه ، تجهیزات پسیو لگرند با کیفیتی عالی + قیمتی استثنایی، معتبرترین برند لگرند فرانسه پچ پنل های لودد و آنلودد اصل، به شرط اورجینال پچ پنل کت فایو ...
بروز رسانی : 1396/1/29 
نمایندگی لگراند، صد در صد اورجینال نمایندگی لگراند، صد در صد اورجینال
کابل شبکه لگراند کت فایو ، و کت سیسکس تمام مس، تست فلوک و اورجینال مناسب برای تمام ارگان ها، شرکت ها و ... کابل روکش مس+ فروش کابل شبکه+ کابل شبکه لگراند+ فروش کابل لگراند+ ...
بروز رسانی : 1396/1/29 
دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا و سومیتو دستگاه فیوژن فیبر نوری فوجیکورا و سومیتو
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری فوجیکورا و سومیتومو و کلیه ی متعلقات مربوطه می باشد. گارانتی: 1 سال خدمات پس ...
بروز رسانی : 1395/12/23 
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)
معرفی شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) فعالیت های شرکت اکسین تلکام عمدتاً بر اساس چهار محور تولید تجهیزات مخابراتی، آموزش، بازرگانی و اجرا طراحی گردیده است که ...
بروز رسانی : 1395/12/23 
نماینده رسمی برندرکس ، واردکننده برندرکس اورجینال نماینده رسمی برندرکس ، واردکننده برندرکس اورجینال
پچ پنل برندرکس، قیمت استثنایی، کیفیت عالی برای شما عزیزان و همکاران، ارسال سریع به تمامی نقاط کشور بزرگترین مرکز توزیع تجهیزات شبکه برندرکس Brandrex تضمین تست و کیفیت تامین ...
بروز رسانی : 1396/1/29 
کابل فیبر نوری اکسین OXIN، شهید قندی و نگزنس Nexans کابل فیبر نوری اکسین OXIN، شهید قندی و نگزنس Nexans
شركت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع کابل فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود، مهار دار هوایی، خشک و ژله فیلد خاکی و کانالی، ایندور و اوت دور، تاید بافر ...
بروز رسانی : 1395/12/23 
دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری (OTDR & POWER METER)، قلم فیبر نوری (VFL)، منبع نوری (light source)، و OMK، E1 TESTER، PDH SDH ANALYZER، ...
بروز رسانی : 1395/12/23 
انواع تجهیزات فیبر نوری انواع تجهیزات فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع تجهیزات فیبر نوری شامل پچ پنل و باکس فیبر نوری (FO Patch Panel & Box)، مفصل (Closure)، فایبر لاک (Fiber Lock)، چسب تسا (Tesa Tape)، استریپر ...
بروز رسانی : 1395/12/23 
آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) برگزار کننده ی دوره های آموزشی مباحث تخصصی فیبر نوری می باشد. امروزه با در نظر گرفتن لزوم وجود فناوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان ...
بروز رسانی : 1395/12/23 
اجرای پروژه های مبتنی بر فیبر نوری اجرای پروژه های مبتنی بر فیبر نوری
شركت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) آماده ی ارائه ی خدمات فیبر نوری در سراسر کشور و خاور میانه مطابق با آخرین استانداردهای جهانی و بوسیله ی دستگاه های به روز دنیا. بخشی ...
بروز رسانی : 1395/12/23 
شرکت ساویس فروشگاه ussd محل تبلیغ شما محل تبلیغ شما
محل تبلیغ بنری درج آگهی و تبلیغات
آمارسایت
تبلیغ بازدید تاریخ
4 10,011 96/2/5
1 24,306 96/2/4
20 14,008 96/2/3
15 12,052 96/2/2
0 10,785 96/2/1
35 19,125 96/1/31
3 25,140 96/1/30
6 12,367 96/1/29
14 22,500 96/1/28
4 21,644 96/1/27